Moreli - Producent dewocjonaliów - Od roku 1980

KONTAKT

Bliżyce 124
42-320 Niegowa
tel. +48 34 315-48-00

biuro@moreli.pl

O FIRMIE

Firma MORELI jest producentem dewocjonaliów od 1980 r. Inspirowani tradycją opracowaliśmy setki produktów o atrakcyjnym wzornictwie. Dewocjonalia naszej produkcji są wyjątkowo starannie projektowane i bardzo dobrze wykonane, co gwarantuje naszym Odbiorcom najwyższą jakość. Nasza szeroka oferta, to nie tylko dobry projekt i staranne wykonanie przy wyjątkowo atrakcyjnych cenach, ale również bardzo dobre warunki współpracy z odbiorcami.

Słuchając potrzeb naszych Klientów oraz dostosowując się do zmian na rynku cały czas wdrażamy nowe technologie w projektowaniu, produkcji oraz kanałach dystrybucji.

Zupełnie nową pozycją w naszej ofercie jest wykonywanie usług odlewniczych na zlecenie, co zapewnia naszym Klientom dowolne wzornictwo wyrobów, zachowujące jakość naszych produktów przez wykorzystanie nowoczesnych procesów technologicznych wdrożonych w naszej firmie.

Nasz sukces jest budowany w oparciu o satysfakcję naszych Klientów co jest skutkiem prowadzenia konsekwentnej polityki w budowie pozytywnego wizerunku naszej firmy oraz marki produktu na rynku. 

Od samego początku naszym celem była produkcja wysokiej jakości dewocjonaliów. W miarę upływu czasu dokładamy wszelkich starań, aby uatrakcyjnić naszą ofertę, wzbogacić ją o produkty wytwarzane w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcyjne i projektowe. 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych Klientów, podejmujemy działania mające na celu dokonania wszelkich udogodnień pomagających w sprawnym prowadzeniu działalności handlowej. Dlatego też, oferujemy między innymi dostawy naszych produktów transportem własnym lub korzystając z usług firm kurierskich. 

W dalszej perspektywie rozwoju firmy, naszym celem jest ugruntowanie pozycji jako solidnego producenta i dostawcy dewocjonaliów na rynkach nie tylko ogólnoeuropejskich. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.